مشاوره برای انتخاب محصول صادراتی

اکثر شما در حوزه­های مختلفی ممکن است فعالیت کرده باشید یا تمایل داشته باشید که در کسب و کار خودتان به تجارت و صادرات بپردازید. با توجه به این که بحث صادرات و بحث­های صادراتی، بحث­هایی هستند که نیاز به تجربه و روش کار خاص خودشان هستند ما سعی کرده­ایم که در آموزش­های خودمان در مباحث مختلفی در ظرفیت­های صادراتی، یک کالا را مطرح کنیم. به خاطر این که دوستانی که می­خواهند کار کنند ابتدائاً بیس بزرگتری را برای خودشان در نظر بگیرند، پایه اساسی­تری را برای خودشان در نظر بگیرند. خیلی از این محصولات هم به راحتی در بازار داخلی قابل فروختن است اما اگر دیدگاه شما و چشم اندازتان به یک افق بزرگتر و بلندتری باشد آینده بهتری خواهید داشت و از طرفی انگیزه بیشتری خواهید داشت. می­توانید به راحتی محصولی را شروع کنید به کار کردن و می­دانید که ظرفیت صادراتی آن بسیار بالا است و قدرت­های بسیار خوبی دارد و می­توانید از این فرصت­ها برای صادرات بهتر و پیدا کردن مشتری­های بیشتر استفاده کنید.

ما مسیر را برای شما هموار می­کنیم و در این آموزش­ها به شما تمام آن چیزی که لازم باشد را در اختیارتان می­گذاریم تا بتوانید راحت­تر خروجی بگیرید و راحت­تر پیش بروید. سالیان سال است که من کار صادرات می­کنم و در این زمینه تجربه خیلی زیادی داشته­ام با توجه به این که خود گروه شرکت­های آراد هم نزدیک به تعداد خیلی زیادی، حدود چند هزار نفر از کسانی که با ما کار می­کنند، خیلی  از این افراد توان صادراتی دارند و در بازار خارجی و مسیرهای مختلفی از صادرات کار می­کنند، اکثر کالاها را دیدیم که چطور می­شود مشتری­ها با آن­ها کار کرد و چه ظرفیت­هایی دارد؟ چه پتانسیل­هایی دارد؟ چه کارهایی که نشدنی بوده و امروز دارد خروجی می­گیرد و نتیجه می­گیرد؟

مشاوره برای انتخاب محصول صادراتی

پس ما در مورد این تجربیات صحبت می­کنیم. این چیزی که به عنوان محصول صادراتی مطرح می­کنیم، یک پیشنهاد است و شما می­توانید برای این که محصول خاص خودت را داشته باشی با توجه به سلیقه، توانمندی و استعدادهای خودت، به من پیام بده، شماره تماس من و آی دی من هست پیام بده که من تمایل دارم در زمینه این صادرات شروع به کار کنم، در زمینه انتخاب محصول دچار مشکل شدم. یک زمانی را مشخص می­کنم یا می­توانی در سمینارها شرکت کنی و ثبت نام کنی و این فرصت را داری که بتوانی با مشتری­ها ارتباط بیشتری داشته باشی و خروجی­های بهتری بگیری و این تجربه را هم استفاده کنی.

پس برای آینده­ات و برای مسیری که می­خواهی کار کنی، سعی کن یک مقدار هزینه زمان بگذاری و خیلی راحت مسیر خودت را پیش ببری. از زمانی که تصمیم بگیری یک کاری را شروع کنی، یعنی یک کسب و کار و تجارتی را شروع کنی تا زمانی که بخواهی انتخاب محصول کنی، کلاً کمتر از 3 روز بیشتر زمان نمی­برد یا مگر خودت وسواس به خرج دهی و یا این که در گیر این مسئله شوی که آیا این بهتر است یا آن بهتر است؟ توجه داشته باشید که انتخاب یک محصول صادراتی به منزله این نیست که اگر وارد پروسه آن بخواهید بشوید و بخواهید خارج بشوید هزینه خیلی زیادی را داشته باشد. شما یک کار را یاد بگیر، دفعات بعد خیلی راحت می­توانی این کار را تغییر بدهی، در کار انعطاف داشته باشی و خروجی­های بیشتری داشته باشی. پس نگران این مسائل نباشید.

امیدوارم که آموزش­های ما برای شما مفید و موثر واقع باشد. کسانی که تمایل دارند در زمینه صادرات فعالیت کنند حتماً به من پیام بدهند، من در اولین فرصت به آن­ها مشاوره می­دهم تا کار خودشان را شروع کنند. این مشاوره هم برای انتخاب محصول صادراتی هزینه ندارد، بلکه ما داریم به شما کمک می­کنیم تا کارتان پیش برود.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد نظام پرور می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

مشاور تجاری و برندسازی

فایل صوتی توضیحات استاد نظام‌پرور، مدیر توسعه کسب‌و‌کار و مشاور امور صادراتی گروه شرکت‌های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.